ازدواج آسان

  1. ورودی تالار پذیرایی طرف قرارداد با جمعیت در سرتاسر شهر تهران

  2. ثبت ازدواج و عاقد محضری*

  3. پذیرایی با میوه و شیرینی برای 100 نفر

  4. فیلمبرداری از مراسم توسط آقا و بانو

  5. کارت دعوت مراسم در طرح ها و متنهای متنوع

  6. آرایش عروس در آرایشگاه متنوع طرف قرارداد با جمعیت در مناطق مختلف شهر تهران

  7. لباس عروس در طرح ها و مدلهای متنوع روز

 *هزینه عقد محضری و عاقد فقط جهت مهریه 14 سکه (به نیت چهارده معصوم علیهم السلام) هدیه جمعیت به زوجین عزیز میباشد.

توضیحات :جهت اضافه میهمان از 100 نفر بیشتر ، به ازای هر یک نفر مبلغ 3000 تومان جهت تامین میوه ، شیرینی ، کارت دعوت و ارائه خدمات اضافه می گردد.

  نحوه بهره مندی از طرح ازدواج آسان و ارائه خدمات :

زوجین با مراجعه به دفتر جمعیت می توانند از راهنمایی ها و تجربیات همکاران جمعیت بهره مند شده و با دید بیشتری نسبت به موضوع مراسم عروسی خود اقدام کنند. زوجین پس از عقد قرارداد با جمعیت تعداد میهمانان احتمالی و محدوده مورد نظر خود را با همکاران ما در میان می گذارند . همکاران ما در جمعیت پس از بررسی لیست تالار های موجود در سطح شهر و محدوده انتخابی زوجین ، گزینه های مناسب را به آنان ارائه می دهند. زوجین با مراجعه به تالار های معرفی شده خود تصمیم می گیرند که مراسمشان را در کدام تالار برگزار کنند و بعد از عقد قرارداد خود با تالار ، قرارداد خود را به دفتر جمعیت آورده و به همکاران ما ارائه می نمایند . حال با مشخص شدن زمان و مکان مراسم جشن عقد و عروسی که مهمترین بخش ازدواج است سایر خدمات و فیش ها صادر شده و پرونده اجرایی مراسم جشن عقد و عروسی زوجین در دستور کار همکاران ما در جمعیت قرار می گیرد . پس از این قسمت از روند کار زوجین 3 بار دیگر بیشتر به جمعیت مراجعه نمی کنند. اولین مراجعه آنها 1 ماه مانده به تاریخ مراسم است که به منظور دریافت کارت دعوت میهمان ها و فیشهای مربوط به آرایشگاه ها و گروه های فیلمبرداری می باشد.

پس از این عروس خانم با مراجعه به آرایشگاه های طرف قرارداد جمعیت ، آرایشگاه مورد نظر خود را انتخاب کرده و هماهنگی های لازم را با مسئول آرایشگاه مورد نظر به عمل آورده و کارتهای دعوت میهمان های خود را پخش کرده و با توجه به مسیر های احتمالی تالار و آرایشگاه با گروه فیلمبرداری هماهنگ می گردد.

مراجعه دوم زوجین یک هفته مانده به تاریخ اجرای مراسم برای هماهنگی های نهایی و دریافت فیش های میوه و شیرینی و جابه جایی های احتمالی از نظر تعداد میهمان و ... ازطرف زوجین می باشد.

مراجعه سوم و آخرین مراجعه سه روز مانده به تاریخ اجرای مراسم است که عروس خانم با مراجعه به مزون های طرف قراداد جمعیت لباس مورد نظر خود را دریافت می نمایند.

زوجین در این مدت فقط 4 بار به دفتر جمعیت مراجعه نموده و سایر کارها و هماهنگی ها توسط کارشناسان ما به بهترین نحو ممکن صورت می پذیرد.

یاد آوری : لازم به یاد آوری است که خدمات فوق و مبلغ فوق تا سقف 100 نفر اولیه میهمان ها بوده و از 100 نفر به بالا جهت ارائه خدمات و کارت دعوت میهمان ها و پذیرایی میوه و شیرینی و ارائه خدمات فیلمبرداری مبلغ 3000 تومان به ازای هر نفر اضافه می گردد.

مراسم فوق با پذیرایی میوه و شیرینی بوده و در امر شام جمعیت هیچگونه دخالتی ندارد زیرا بر این عقیده است که می توان با هزینه ای کمتر مراسمی آسان تر و ارزان تر برگزار کرد. البته زوجین خود می توانند شام مورد نظر را از همان تالار تهیه نمایند.

لازم به ذکر است که قبل از عقد قراداد تمامی اطلاعات و عکسها در خصوص کیفیت خدمات قابل ارائه می باشد و عروس خانم می توانند قبل از عقد قراداد از مزون لباس عروس دیدن فرمایند با این تفاوت که برای دریافت لباس عروس سه روز قبل از تاریخ مراسمشان می توانند اقدام نمایند .

 کارت عروسی:

در خصوص کارت دعوت میهمانان به ازای هر 100 نفر 35 عدد کارت تحویل می گردد.

 آرایش عروس

آرایش عروس شامل خدمات آرایش کامل صورت ، ابرو ، مژه مصنوعی ، شینیون مو و ناخن به عهده جمعیت می باشد و هزینه های احتمالی در خصوص همراهان عروس خانم و یا کارهای اضافه مورد نیاز با تایید شخصی عروس خانم به عهده زوجین می باشد.

فیلمبرداری:

گروه تصویر برداری جمعیت از گل آرایی تا پایان مراسم در تالار می باشند و هزینه کارهای اضافه از قبیل میکس ، عکاسی و یا مراسم های قبل و بعد از مراسم جشن به عهده زوجین می باشد. 

 میوه و شیرینی:

پذیرایی با میوه و شیرینی بوده که در بخش میوه به ازای هر نفر 500 گرم معادل نیم کیلو گرم می باشد و 3 نوع میوه با توجه به فصل و با صلاح دید مدیر مربوطه متنوع می باشد .

پذیرایی شیرینی به ازای هر نفر 100 گرم شیرینی دانمارکی در دونوع کنجدی و ساده می باشد.

در ضمن حمل میوه و شیرینی در روز اجرای مراسم به علت حفظ کرامت انسانی زوجین نیز توسط خود زوجین و یا نماینده مورد اطمینان ایشان به محل تالار انجام می پذیرد.

 در صورت تمایل زوجین به استفاده از خدمات جانبی ( از قبل ارکستر ، موسیقی زنده ، شمع آرایی ، گل آرایی تالار و ماشین عروس  ، دسته گل عروس ، هزینه شام ، بادکنک آرایی ، مشعل ، آتش بازی و... ) تمامی هزینه ها به عهده زوجین می باشد.

لازم به ذکر است که در طول اجرای مراسم هیچ نام و عنوان تبلیغاتی از جمعیت نیک اندیش برده نمی شود و فقط زوجین مطلع هستند.

مدارک مورد نیاز : کپی شناسنامه یا کارت ملی عروس خانم و آقا داماد و مبلغ قرارداد.